Bez kategorii

Źródła wiedzy HR- grupy branżowe na FB

Potrzebujesz szybkiej porady, chcesz zderzyć z kimś swoje pomysły, albo po prostu się zainspirować? Zajrzyj koniecznie na HR-owe grupy na FB. Oczywiście zapraszamy Cię na fan page Tobea, ale poza tym przygotowaliśmy zestawienie grup FB z obszaru HR:

Rozwój w Hrze

Grupa ta ma na celu zamieszczanie, promowanie i opisywanie wszystkich wydarzeń, które wiążą się z rozwojem w HRze. Jest to miejsce dla szkoleń, warsztatów, konferencji, spotkań, ogłoszeń rekrutacyjnych i HRowych projektów, przy których można się realizować. Jeśli coś kojarzy się Wam z ROZWOJEM W HRze, to dobre miejsce, aby to zamieścić albo tego szukać

I love HR

Stworzyliśmy grupę I love HR , żeby w jednym miejscu łączyć ze sobą osoby zainteresowane tematyką HR, marketingiem, rekrutacją, komunikacją wewnętrzną i innymi tematami związanymi z szeroko pojętym Human Resources. Chcesz się dzielić wiedzą? Natrafiłeś w necie na coś co Cię zaciekawiło? Masz pytanie i potrzebujesz odpowiedzi? Chcesz podyskutować? Wszystko to, możesz zrobić w tej grupie.

EBMASTERS TO MY!

Jesteśmy społecznością webmasterskich wilków – praktyków i pasjonatów employer brandingu. Dzielimy się tu wiedzą o EB w Polsce i na świecie. Bo możemy :)

Hr Hrowi Hrem

Nasza grupa nazywa się HR HRowi HRem i w związku z tym chcielibyśmy, aby nazwa oddawała charakter grupy. Zależy nam, abyśmy pomagali sobie w codziennej pracy i zmaganiach a także w rozwoju i nabywaniu nowej wiedzy i doświadczeń. Możemy to uczynić m.in. poprzez wymianę wiedzy w rozwiązywaniu problemów, poszukiwaniu odpowiedzi, wprowadzaniu zmian w organizacjach oraz w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

HR po godzinach

Witajcie w grupie stworzonej z myślą o Specjalistach HR, którzy szukają ciekawych materiałów i inspiracji z branży. Zachęcam do udostępniania interesujących, wartościowych treści, a także do zadawania pytań związanych z pracą w HR.

HR Inspirations&Networking Poland

Jesteśmy po to, żeby dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami. Wymieniać się informacjami o wartościowych wydarzeniach i szkoleniach. Dzielić się ofertami pracy dla branży HR wrzucać ciekawostki, pytania, wszystko o czym możemy podyskutować w temacie HR i podobnych.

Webski HR

Grupa Webski HR ma charakter zamknięty i jest przeznaczona dla przedsiębiorców, rekruterów oraz osób zainteresowanych tematyką HR.

HR w kadrze

HR w kadrze to społeczność profesjonalistów, specjalistów branży human resources, kadr i prawa pracy. To przestrzeń wymiany opinii i platforma dostarczająca aktualnej wiedzy. To miejsce spotkania środowiska wykwalifikowanych specjalistów, dyrektorów, menedżerów, konsultantów oraz doradców.
HR w kadrze to źródło wiedzy na temat szybko zmieniających się przepisów, najnowszych rozwiązań wspierających działy HR, Kadr i specjalistów z zakresu prawa pracy, a także na temat branżowych spotkań, konkursów, konferencji, szkoleń i debat.

Szepnij o nas słówko
1