Wydarzenia

Tobea rozpoczyna piąty rok!

Firma rekrutacyjna Tobea - 4 urodziny

Dziękujemy naszym wszystkim Klientom i współpracownikom, to dzięki Wam jesteśmy i cały czas być chcemy.

Za nami kolejny rok pracy. Tobea kończy 4 lata :) Takie urodziny to naturalny moment podsumowań, o które pokusiliśmy się jako współwłaściciele podczas spotkania strategicznego przed kilkoma dniami. Mamy za sobą kolejny ciekawy rok, który nauczył nas wiele.

Startupy, nowoczesne technologie, wielki świat :)

W tym roku jeszcze mocniej niż w poprzednim skupiliśmy się na realizacji projektów rekrutacyjnych (executive search, headhunting). Będzie kojarzył nam się zdecydowanie z docieraniem do najlepszych kandydatów na stanowisko Business Development Managerów dla start-upów i rozwijających się firm nowoczesnych technologii. To bardzo bliskie nam projekty. Dzięki naszym Klientom poznaliśmy biznesową kulturę pracy Izraela czy koordynowaliśmy rozmowy rekrutacyjne pomiędzy 2 strefami czasowymi USA, Polską i Ukrainą.

System Harrison Assessments

Z kolei system Harrison Assessments, któremu w tym roku poświęciliśmy dużo uwagi, sprawdził się idealnie jako wsparcie w rozwoju menadżerów. Chcemy w kolejnym roku jeszcze pełniej pokazywać naszym Klientom możliwości jakie niesie. Znamy jego wyjątkową wartość dla wszystkich projektów wspierających pozyskanie, rozwój pracowników i rozwój osobisty. Wiemy, że jest bardzo dobrym sposobem w odnajdywaniu jak najlepszego zawodowego dopasowania.

Konferencje biznesowe

W minionym roku uczestniczyliśmy w dwóch wyjątkowych konferencjach. Corocznej międzynarodowej konferencji Harrison Assessments, organizowanej w tym roku w Warszawie, oraz w Konferencji Firma z Duszą – pierwszej na polskim rynku konferencji poświęconej turkusowym organizacjom. Turkusowe organizacje, zielone organizacje – to koncepcje bardzo nam bliskie, to im przypisywać można pomysł na utworzenie 4 lata temu Tobea jako firmy doradczej.

Ups & downs

Ten rok był też ważny dla nas jako zespołu. Wprowadziliśmy się do nowego biura. Magda mogła małymi krokami wrócić do pracy zawodowej, bo mały Adaś coraz lepiej czuje się w przedszkolu. Kasia certyfikowała się w metodzie Dana Harrisona a Tomkowi zawdzięczamy nową stronę internetową.

Aby podsumowanie nie brzmiało tak kolorowo, ten rok to także nasze biznesowe “ups and downs” czyli bezcenne doświadczenie tego, że nie wszystko zawsze toczy się zgodnie z planem i po naszej myśli.

Piąty rok pracy Tobea rozpoczynamy z energią, zapałem, konkretnymi planami i otwartością na wszystko co przyniesie. Dziękujemy za wszystko co dotychczas i zapraszamy do dalszej wspólnej biznesowej podróży.

Kasia Skoczek, Magda Banks i Tomek Kuryło

Szepnij o nas słówko
2