RekrutacjaRozwój osobisty

Szukasz pracy? #1 Poznaj swoje mocne strony

Już kiedy opisujesz siebie w CV, potrzebujesz dużej wiedzy o tym, jaki/a jesteś i jakie są Twoje mocne strony. To pozwoli Ci podczas rozmowy o pracę z całym przekonaniem przedstawić swoje atuty, które później nie zawiodą. Poznaj lepiej swoje wartości i priorytety – bądź świadomy/a siebie na rynku pracy.

Jaki jest Twój prawdziwy potencjał zawodowy?

Często przyzwyczajamy się do zadań i pozornie sprawiają nam one przyjemność. Lub od innych dowiadujemy się, jak nas widzą – przyjmujemy tę ocenę za fakt i dostosowujemy swoje zachowanie, mimo że często nie leży ono w naszej naturze. Taki wpływ społeczeństwa i kultury czy pewnych wymagań, jakie stawiane są ludziom w danych czasach, sprawiają, że mijamy się ze swoim prawdziwym potencjałem i możliwym spełnieniem.

Zmierz swoich 175 cech

Pierwsze poszukiwania, tworzenie CV i przygotowywanie się do rozmów kwalifikacyjnych to moment, w którym warto uświadomić sobie, gdzie dajesz z siebie najwięcej i co najbardziej lubisz robić. Na to pytanie odpowiada Harrison Assessments. Metoda, która w krótkim czasie mierzy 175 cech i opisuje to, co dla Ciebie najważniejsze. Możesz wybrać dla siebie raport, który odpowiada na Twoje potrzeby. “Twoje największe atuty” jest jednym z nich. Pozwoli Ci dowiedzieć się, gdzie dajesz z siebie najwięcej i co lubisz robić najbardziej.

Skupienie się na rozwoju mocnych stron pomoże Twojej karierze bardziej niż koncentrowanie się na słabościach. Mocne strony ukazują atrakcyjne wzory myśli i zachowań – będą się rozwijać wraz z nabywanymi umiejętnościami, wiedzą oraz praktyką. Praca nad słabościami będzie znacznie cięższa i mniej efektywna. Lepiej już teraz dowiedzieć się, jak ułatwić sobie start lub zmianę.

Dowiedz się więcej: http://tobea.pl/dlastudentow.
Sprawdź Zobacz demo raportu “Twoje największe atuty”.

Szepnij o nas słówko
0