MetodyRekrutacjaRozwój osobisty

Szukasz pracy? #2 Sprawdź, jaka będzie najlepsza dla Ciebie

Psycholog kliniczny? Kurator muzeum? A może kontroler ruchu lotniczego? Dowiedz się, jaka praca sprawi Ci najwięcej satysfakcji. Blisko 700 różnych możliwych ścieżek kariery – sprawdź, które pasują do Twoich preferencji. Bądź świadomy/a siebie na rynku pracy.

Pomysł na pracę marzeń

Badania Dana Harrisona pokazują, że pracownicy, którzy lubią przynajmniej 75% swoich codziennych obowiązków, mają trzykrotnie większą szansę na odniesienie sukcesu w swojej pracy. Podjęcie dopasowanej do swoich możliwości, preferencji, zdolności i osobowości pracy to najlepszy sposób, żeby uniknąć wypalenia zawodowego. Dlatego poznaj lepiej siebie, żeby obrać najlepszy kierunek.

Sprawdź opcje kariery

Pomaga w tym Harrison Assessments – metoda, która w krótkim czasie (20-30 minutowe badanie online) mierzy Twoich 175 cech, upodobań i preferencji odnośnie zadań i środowiska pracy i porównuje je z 682 karierami zawodowymi. Następnie otrzymujesz raport “Opcje Kariery”, który w prosty, czytelny i opisowy sposób prezentuje stopień Twojego dopasowania do danego stanowiska (zobacz demo raportów). Od najbardziej trafnego do karier, których lepiej unikać.

Sprawdź, co możesz wybrać: http://tobea.pl/dlastudentow.

Szepnij o nas słówko
0