MetodyRekrutacjaRozwój osobisty

Szukasz pracy? #3 Szukaj z głową!

Harrison Assessments cv list motywacyjny

Dla pracodawców i rekruterów bardzo ważne jest znalezienie kandydata, który najlepiej wpisze się w profil wolnego stanowiska. Dlatego też chcą jak najtrafniej opisać, kogo szukają, a podczas przeglądania aplikacji na wstępie odrzucają CV, które wyglądają jakby znalazły się u nich przypadkiem. Więc szukaj z głową. Bądź świadomy/a siebie na rynku pracy.

Co napisać w CV i liście motywacyjnym

Kluczem do Twojej kariery jest świadomość, jakie stanowisko odpowiada Twojej osobowości, motywacji czy zainteresowaniom. Kiedy masz już taką wiedzę, możesz pewnie przeglądać oferty i sprawdzać, która praca szuka Ciebie (a niekoniecznie, której pracy Ty szukasz). Kolejnym krokiem jest stworzenie CV, a może nawet listu motywacyjnego, w których w jasny sposób zaprezentujesz, dlaczego pasujesz do oferowanego stanowiska. W obu sytuacjach przyda się ściąga, która opisuje Twoje preferencje odnośnie zadań, zainteresowania, preferowane środowisko pracy, umiejętności interpersonalne, motywację i inne.

 

Klikasz i wypełniasz

Raport “Rozwój Kariery” spełnia taką funkcję. To jeden z raportów generowanych przez system Harrison Assessments (zobacz demo raportów). Forma celnego i wyczerpującego poradnictwa zawodowego w wersji online. Skorzystanie z tej metody jest bardzo proste – mailowo lub telefonicznie pytasz nas o dostęp, my wysyłamy Ci link do testu, klikasz i wypełniasz (max. 30 minut), a następnie otrzymujesz raport, który bazuje na opisie aż 175 Twoich cech i upodobań.

Sprawdź, co możesz wybrać: http://tobea.pl/dlastudentow.

Szepnij o nas słówko
0