MetodyRekrutacjaRozwój osobisty

Szukasz pracy? #4 Sprawdź, czy dobrze wybrałeś/aś

Analiza Satysfakcji Zawodowej

Od lat planowałeś/aś, co chcesz robić. Najpierw odpowiedni profil w liceum, potem studia, które miały przybliżyć Cię do wymarzonej kariery. Ale mija kolejny rok akademicki, a Ty zastanawiasz się, czy to był na pewno dobry wybór. Sprawdź z nami, jakiej zmiany potrzebujesz.

Harrison Assessments mierzy 175 cech

Harrison Assessments to metoda, która w krótkim czasie mierzy i porównuje 175 Twoich cech. Ich analiza pomaga określić Twój profil zawodowy: od cech osobowości, przez preferencje środowiska pracy, motywacje, możliwe zachowania czy nawet reakcje na stres. System jest stosowany w niemal 50 krajach świata. To efekt 30 lat doświadczenia w biznesie matematyka i psychologa Dana Harrisona.

Znajdź satysfakcję w pracy

Analiza satysfakcji zawodowej” to jeden z raportów generowanych przez Harrison Assessments (zobacz demo raportów). Konfrontuje on ze sobą cechy badanego i obraz kariery na danym stanowisku. Stanowisko wybierasz sam/a. Z raportu dowiesz się, jakie będą kluczowe czynniki wpływające na satysfakcję, poznasz czynniki, które mogą utrudniać osiągnięcie satysfakcji i rozpoznasz potencjalne zagrożenia. Przede wszystkim w raporcie znajdzie się informacja o całkowitym procencie satysfakcji, jaką może Ci przynieść wybór danej ścieżki kariery.

Sprawdź, co możesz wybrać: http://tobea.pl/dlastudentow.

Szepnij o nas słówko
0