MetodyRozwój osobisty

Na dobry start: Odkryj swój potencjał zawodowy!

@flickr

Zastanawiasz się, czy studiujesz odpowiedni dla siebie kierunek… a może nie wiesz jeszcze, co studiować? Szukasz odpowiedzi na pytanie “jakie są moje mocne strony?” Chcesz odnaleźć się na rynku pracy i czerpać z tego satysfakcję? Z pewnością. Podpowie Ci Harrison Assessments – nowatorska metoda rozwojowa, która “zmierzy” Twój potencjał.

Odkryj z nami swój potencjał zawodowy. Kliknij tutaj!

 

Twórcą metody jest Dan Harrison, psycholog organizacji i matematyk. 30 lat doświadczenia w pracy w biznesie oraz 20 lat badań nad efektywną rekrutacją i rozwojem najlepszych pracowników zaowocowały powstaniem systemu, który skutecznie dopasowuje rodzaj pracy do badanego lub kandydata do stanowiska. System został przetłumaczony na ponad 30 języków, do Polski trafił dwa lata temu – wciąż odkrywany jest jako nowatorski i zaskakująco prosty dla użytkowników.

Harrison Assessments bada 175 cech i czynników osobowości oraz mierzy zależności między nimi. Określa Twoje mocne strony i obszary wymagające rozwoju. Ocenia motywację, zainteresowania, wartości i preferencje zawodowe. Wyczerpuje pytanie o człowieka jako pracownika, dzięki niemu dowiesz się więc, jaka może być Twoja droga zawodowa.

Czas badania nie przekracza 30 min, podczas których internetowo, przy własnym komputerze odpowiesz na proste pytania. Następnie otrzymasz raport (zobacz demo raportów), który szczegółowo rozwinie wybrane przez Ciebie wcześniej zagadnienie.

Jeżeli zadajesz sobie pytanie “co dalej?”, to niezależnie od tego, czy planujesz studia, kończysz je, czy już miałeś/aś swoją pierwszą pracę – Harrison Assessments pomoże Ci wybrać właściwą dalszą drogę lub wskaże kierunek zmiany.

Sprawdź, co możesz wybrać → tobea.pl/dlastudentow/

Szepnij o nas słówko
0