SzkoleniaZarządzanie

Idealny pracownik zaczyna się od rekrutacji – szkolenie w Rzeszowie

Tobea-Rzeszów-foto-FB-01

Dopasowanie człowieka do stanowiska to podstawa efektywnego rozwoju jego i firmy. Bo rozwój zaczyna się od skutecznej rekrutacji. To ona jest pierwszym i strategicznym zadaniem menedżerskim. Nieprzygotowana i nieprzemyślana rodzi wysokie koszty, a brak wniosków z kolejnych bezowocnych rekrutacji – ich spiralę.

Dlatego to właśnie rekrutacja będzie punktem wyjścia do spotkania z podkarpackimi przedsiębiorcami i menedżerami, którzy są otwarci na zmiany. Zaczniemy od rozmowy kwalifikacyjnej i decyzji o zatrudnieniu, by poprowadzić później zmotywowanego pracownika przez jego rozwój w firmie tak, aby on uniknął wypalenia, a przedsiębiorca – zbędnych kosztów.

➡ Zapisy

Prosimy o wiadomość mailową pod adres ewelina.krawczyk@tobea.pl do godz. 12.00 25 listopada.
W treści podaj swoje imię i nazwisko, nazwę firmy oraz zajmowanego stanowiska.

➡ Miejsce

Rzeszów, Hotel Prezydencki **** / ul. Podwisłocze 48 (wjazd od Al. mjr. Wacława Kopisto)

➡ Czas

26 listopada, godz. 14-16:30.

➡ Koszt

Brak!


4 powody, dla których warto przyjść:

1. Dowiesz się, jak unikać błędnych decyzji personalnych.
2. Dowiesz się, jak zdiagnozować najsilniejsze strony własne i swoich współpracowników i dlaczego warto.
3. Dowiesz się, jak zrozumieć zmianę zachowania pod wpływem stresu i jak tą wiedzę wykorzystać.
4. Poznasz narzędzie Harrison Assessments, wpierające menadżerów w rekrutacji i zarządzaniu  (2 miliony użytkowników w 46 krajach na świecie).

 

Spotkanie poprowadzą:

Katarzyna Skoczek

Od kilkunastu lat związana z branżą HR; menadżer odpowiedzialny za rozpoznanie i rozwój potencjału pracowników. Od 2012 roku prezes i konsultant firmy doradczej Tobea. Poprzez działalność firmy oraz powołanej Fundacji Slowlajf promuje zarządzanie w oparciu o wartości i bycie w zgodzie ze sobą.

Monika Madejska

Trenerka i coach, akredytowany konsultant Harrison Assessments, która po latach pracy menadżerskiej, porzuciła stanowisko i status zawodowy na rzecz własnego rozwoju osobistego. Pasjonatka tematyki i ekspertka w dziedzinie psychofizjologi stresu, współfundatorka Fundacji Slowlajf.

Patronat medialny

gazeta-pl-czarne

Szepnij o nas słówko
0