Zdalny asystent rekrutacyjny na godziny

Abonamenty HR dla malych firm - preselekcja kandydatów

Nie masz czasu przeglądać aplikacji, które trafiają na firmową skrzynkę mailową? Chciałbyś, aby każdy kandydat, dostał informację zwrotną z podziękowaniem za kontakt ws. pracy w Twojej firmie?

Potrzebujesz, żeby ktoś przekierowywał do Ciebie tylko najlepszych ludzi na rozmowy o pracę? Specjalista rekrutacyjny Tobea jest tutaj, żeby Ci pomóc!

Zdalny asystent rekrutacyjny – zakres obsługi

 • Przeprowadzamy z kandydatami telefoniczne rozmowy selekcyjne. Weryfikujemy ich predyspozycje i dopasowanie do pracy na konkretnym stanowisku.

 • Otwieramy rekrutację w systemie HRLink, do której trafiają aplikacje wszystkich kandydatów do pracy.

 • Przetwarzamy dane kandydatów zgodnie z wymaganiami RODO.

 • Analizujemy wszystkie spływające aplikacje pod kontem Twoich potrzeb rekrutacyjnych
 • Każdy kandydat do pracy otrzymuje w Twoim imieniu informację zwrotną z podziękowaniem za aplikację.

 • Dostajesz informację zwrotną o najciekawszych kandydatach. Przekierowujemy do Ciebie najlepszych kandydatów na rozmowy bezpośrednie.

 • Niezależnie od tego, czy kandydat otrzyma propozycję pracy, czy też nie, dołożymy wszelkich starań, by czuł się poinformowany i zadbany w procesie rekrutacji, tak by Twoja marka, budziła w nim pozytywne skojarzenia. To pierwszy krok w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy jako pracodawcy.


Zdalny asystent rekrutacyjny – cennik

W ramach usługi:

 • nie musisz zatrudniać specjalisty HR, nie ponosisz stałych kosztów,
 • płacisz jedynie za realnie przepracowane godziny zdalnego specjalisty HR Tobea,
 • nie martwisz się zwolnieniami, urlopami, szkoleniem i rozwojem pracownika — zapewniamy Ci ciągłość pracy i wykwalifikowaną kadrę,
 • możesz być spokojny o Twój wizerunek, w Twoim imieniu dbamy o Kandydatów, zgodnie z najlepszymi praktykami,
 • wiemy jak rekrutować skutecznie, chodzi nam o to, by realnie rozwiązywać Twoje problemy.

Opłata za godzinę pracy specjalisty — 120 zł /godz.

Opłata godzinowa nie obejmuje kosztów publikacji zewnętrznych ogłoszeń rekrutacyjnych np. w Pracuj.pl, OLX, Rocket Jobs itd. Te koszty fakturujemy bez dodawania marży.

Zdalny asystent rekrutacyjny – gwarancje

Człowiek, nie automat

Pracę dla Ciebie wykonuje konkretny specjalista Tobea, która zna się na swojej pracy, rozumie czym jest candidate experience (doświadczenie kandydata) i jak ważny jest wizerunek Twojej marki.

Dopasowanie do potrzeb

Niewykorzystane godziny z bieżącego miesiąca przechodzą na kolejny miesiąc w ramach każdego kwartału. Po rozpoczęciu nowego kwartału, godziny naliczają się od nowa.

Brak dodatkowych opłat tzw. success fee

Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu zatrudnienie kandydata rekomendowanego przez Tobea. Kosztowne tzw. success fee Ciebie nie obowiązuje.

Dbałość o detale doświadczenia

Tobea specjalizuje się w preselekcji aplikacji zgodnie z założeniami kampanii rekrutacyjnej, dbając o unikalne doświadczenia Kandydata. Efektem końcowym jest lista starannie dobranych kandydatów, którzy będą najlepiej dopasowani do organizacji.

Elastyczność współpracy

Zakres prac dopasowujemy do potrzeb i sezonowości w Twojej branży. Umowę możesz wypowiedzieć na koniec każdego miesiąca.

Zawsze dobry kontakt

Nad prawidłowym przebiegiem współpracy czuwa Tobea.

Zamów zdalnego asystenta lub dopytaj o szczegóły

Magdalena Banks

Magdalena Banks
504 740 472
magdalena.banks@tobea.pl