rekrutacja-specjalista-SEM-praca-zdalna

Rekrutujemy – specjalista SEM (praca zdalna)

Posted on Posted in Ogłoszenia rekrutacyjne

Naszym Klientem jest firma z 10-letnim doświadczeniem w branży IT, dynamicznie rozwijająca się w obszarze e-commerce. Jej misją i prawdziwą pasją jest wspieranie pracy i rozwoju swoich Klientów poprzez świadczenie spersonalizowanych usług informatycznych oraz marketingu internetowego. W związku z realizacją dużej ilości ciekawych, nowych projektów nasz Klient poszukuje specjalisty, który zadba o zwiększanie zysku z kampanii online.

SPECJALISTA DS. SEM

SPOSÓB PRACY: PRACA ZDALNA

Jakie zadania obejmuje stanowisko?

  • Samodzielne zarządzanie kampaniami Klientów z różnorodnych branż, w tym sklepów internetowych;
  • Przedstawianie rekomendacji zmian i wdrożeń w projektach;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i trudności;
  • Kontakt z Klientem w kwestiach technicznych;
  • W wyjątkowych sytuacjach, przy wymagających tego projektach – współdziałanie w zespole;
  • Profesjonalizm i pełna odpowiedzialność za wyniki.

Możesz o sobie powiedzieć?

  • Lubię pracować z liczbami, analizując dane;
  • Potrafię wyciągać i przedstawiać logiczne wnioski z danych liczbowych;
  • Posiadam ponad 2 letnie doświadczenie jako specjalista ds. SEM;
  • Samodzielnie prowadziłem kampanie, w głównej mierze sprzedażowe;
  • Bez trudu układam teksty reklamowe;
  • Swobodnie posługuję się narzędziami Google: Analytics, Merchant Center.

I do tego:

  • Efektywnie organizuję własną pracę,
  • Podejmuję szybkie i jednoznaczne decyzje, koncentrując się na celu,
  • Mam w sobie gotowość do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań,
  • Gdy już angażuję się w projekt, to na 100%.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w doświadczonej, stale rozwijającej się firmie;
  • Współpracę w poukładanym, metodycznym zespole, stawiającym na szczerość i słowność;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa B2B);
  • Pracę w 100% zdalną;
  • Wpływ na swoją pracę, ciekawe wyzwania i szansę pracy przy projektach z różnorodnych branż;
  • Poszerzenie wiedzy w zakresie potrzeb rynku;
  • Wymianę know-how w zespole z wieloletnią praktyką i sukcesami w obszarze wdrażania kampanii;
  • Pole do doskonalenia twardych, przyszłościowych kompetencji zawodowych.

Napisz do nas

olga.szyszka@tobea.pl

Szepnij o nas słówko
0