Rekrutacja i Executive search

Projekt rekrutacyjny to dla nas zadanie specjalne

Przygoda, podczas której spotykamy na swojej drodze wyjątkowych ludzi. Znalezienie osoby z potrzebnym doświadczeniem, umiejętnościami, predyspozycjami to za mało. Liczy się spójność wyznawanych wartości i źródeł motywacji oraz dopasowanie stylów współpracy.

Ich brak prowadzi w prostej linii do wypalenia zawodowego. A wypalonego pracownika nie chce żaden pracodawca. Jest dla nas ważne, by nie proponować kandydatom do pracy ról i stanowisk, o których wiemy, że mogą być inne niż ich faktyczne potrzeby.

Magdalena BanksMagdalena Banks
Relacje z klientami
tel. +48 504 740 472
magdalena.banks@tobea.pl
Lublin, Warszawa, Kraków

Rekrutujemy, specjalizując się w sektorze usług

Kogo rekrutujemy? Branża E-commerce Branża IT Startupy Lokalne oddziały
firm międzynarodowych
Business Development Manager ok ok ok ok
Project Manager ok ok ok ok
Manager Zespołu ok ok ok ok
Specjalista ok ok ok ok

Jak trafiamy na talenty (direct search i executive search)?

Poszukujemy bezpośrednio (projekty direct search i executive search) oraz publikując ogłoszenia. O sukcesie decyduje metodyka połączona z intuicja i umiejętność tworzenia szczerych relacji. Każdy kandydat ma swoje wyjątkowe, bardzo osobiste motywacje, każdy ma swoje unikalne doświadczenia, z których coś dla siebie wynosi. Nasza rolą jest tą całą dotychczasową ścieżkę zawodową zgłębić i dobrze zrozumieć. A każda ścieżka będzie dokładnie inna.

Rekrutacja/executive search krok po kroku

  • Opisujemy potrzeby zleceniodawcy oraz profil idealnego kandydata.
  • Docieramy do interesujących kandydatów na rynku.
  • Spotykamy się kandydatami, rozmawiamy, aby poznać ich motywacje, doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Zgodnie z zaplanowanym procesem, sprawdzamy referencje i predyspozycje.
  • Opracowujemy profile prezentującego sylwetki najlepszych kandydatów.
  • Przedstawiamy rekomendacje zleceniodawcy, w postaci tzw krótkiej listy kandydatów

Jak weryfikujemy kwalifikacje i predyspozycje kandydatów?

Analizujemy historię zatrudnienia i konkretne realizowane projekty. Rozmawiamy o nich, tak aby w rozmowie przekonać się co autentycznie wniosły do rozwoju kwalifikacji kandydata. Pytamy o rekomendacje najlepszych kandydatów. W razie potrzeby wykorzystujemy narzędzia psychometryczne, które pozwalają lepiej określić predyspozycje.

Warunki umowy rekrutacyjnej

tobea-firma-rekrutacyjna-headhunting-warszawa-umowa

W procesie rekrutacji wykorzystujemy:

  • analizę życiorysu zawodowego,
  • analizę innych dostępnych informacji (zawodowe profile internetowe etc),
  • pogłębiony wywiad behawioralny,
  • raporty rekrutacyjne Harrison Assesments,
  • pozyskane referencje.

Naszym klientom pomagamy w przejściu całego procesu rekrutacyjnego, dbając o wizerunek pracodawcy i profesjonalny kontakt z kandydatem przez cały czas trwania projektu. Na życzenie, przygotowujemy Klientów do rozmów z kandydatami lub prowadzimy je wspólnie. Projekty realizujemy w Polsce i za granicą. Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 12139.

 

“Chciałbym wyrazić podziękowania firmie Tobea a w szczególności Pani Katarzynie Skoczek, z którą miałem przyjemność współpracować podczas rekrutacji na stanowisko średniego szczebla menadżerskiego dla wiodącej, międzynarodowej firmy, jednego z liderów w swojej branży, obecnej na wielu rynkach. Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego mogłem liczyć na terminową, rzetelną informację zwrotną, wraz z klarownym wyjaśnieniem kolejnych etapów oraz całego procesu rekrutacyjnego, a także na fachowe wskazówki odnośnie mojej, osobistej kariery zawodowej.

Szczerze i gorąco polecam profesjonalne doradztwo Pani Katarzyny Skoczek,która godnie i profesjonalnie reprezentuje firmę Tobea, a także swoich Klientów potencjalnym pracownikom.

pozdrawiam,

Robert Wójcik”

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie:
Klienci Tobea - Lublin, Warszawa, Kraków
Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko

Email:

Wiadomość: