Kierownik Magazynu

Posted on Posted in Ogłoszenia rekrutacyjne

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

W imieniu naszego Klienta, wiodącego na europejskim rynku producenta branży chemicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Magazynu


Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację pracy zespołu magazynierów oraz pozyskiwanie nowych pracowników do zespołu. Do głównych zadań należeć będzie praca z dokumentami oraz z systemem magazynowym. Osoba odpowiedzialna będzie za terminową realizację przyjęć na magazyn oraz wysyłki towarów a także za pilnowanie porządku na podległym magazynie. Praca w Lublinie w systemie jednozmianowym.

Oczekiwania od kandydatów

Nasz Klient poszukuję kandydatów znających specyfikę obsługi składu celnego. Do realizacji zadań związanych ze stanowiskiem niezbędne są wysoki poziom organizacji pracy oraz odpowiedzialność. Mile widziane będzie doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu pracowników i doświadczenie w pracy na magazynie. Istotna jest również umiejętność współpracy z wszystkimi pracownikami zaangażowanymi w proces zakupu surowców i przygotowania wysyłki wyrobów gotowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu
i przesłania Cv oraz listu motywacyjnego
na adres rekrutacja@tobea.pl.
W tytule maila prosimy wpisanie: nr ref. KM/Lublin

 

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Szepnij o nas słówko
0